Kronolojik liste ve göztmen bilgisi

GENEL SINAV PROGRAMI 
Ders Sınav günü Sınav saati Sınav yeri
I. Sınıf       
BBY 102 ÇAKIN 6 Haziran 9:30 - 10:30 Emel Doğramacı
BBY 104 SOYDAL 9 Haziran 12:00 - 13:00 Emel Doğramacı
BBY 106 BAYDUR 2 Haziran 13:30 - 14:30 Emel Doğramacı
BBY 108 DEMİRBAŞ  30 Mayıs 14:30 - 15:30 Emel Doğramacı
TKD 104 DERS SORUMLUSU 3 Haziran 11:00 - 12:00 Emel Doğramacı
ING 111 DERS SORUMLUSU 31 Mayıs 09:30 - 11:00 YDYO Binası
ING 112 DERS SORUMLUSU 31 Mayıs 11:30 - 13:00 YDYO Binası
ING 128 DERS SORUMLUSU 30 Mayıs 09:30 - 10:30 YDYO Binası
       
II. Sınıf      
BBY 202 KURBANOĞLU 8 Haziran  13:30 - 14:30 Emel Doğramacı ve 106
BBY 204 ÜNAL 2 Haziran 15:00 - 16:00 Emel Doğramacı ve 106
BBY 206 YILMAZ 9 Haziran 09:30 - 11:00 Emel Doğramacı
BBY 208 TONTA 6 Haziran 11:00 - 12:00 Emel Doğramacı ve 106
BBY 212 DEMİRBAŞ 31 Mayıs 15:00 - 16:00  Emel Doğramacı
BBY 216 SOYDAL 7 Haziran 09:30 - 10:30 Emel Doğramacı
BBY 214 KALEM 1 Haziran 12:00 - 13:00 B4 2K 102
BBY 218 YILMAZ 10 Haziran 09:30 - 11:30 Emel Doğramacı
BBY 220 KÖSE 1 Haziran 13:30 - 14:30  Emel Doğramacı ve 106
IST 296 ÇETİN 3 Haziran 13:30 - 14:30 Emel Doğramacı ve 106
AIT 204 DERS SORUMLUSU 1 Haziran 09:00 - 11:00  Emel Doğramacı 
ING 238 DERS SORUMLUSU  30 Mayıs 12:30 - 13:30  YDYO Binası 
       
III. Sınıf       
BBY 302 DİNÇER 6 Haziran 13:30 - 14:30 Emel Doğramacı 
BBY 304 OĞUZ 9 Haziran 13:30 - 14:30 Emel Doğramacı 
BBY 306 BAYDUR 7 Haziran 13:30 - 14:30 Emel Doğramacı 
BBY 308 UÇAK 3 Haziran  09:30 - 10:30 Emel Doğramacı 
BBY 310 KÖSE 30 Mayıs 09:30 - 10:30  B8 1K 104
BBY 312 OĞUZ 10 Haziran 13:30 - 14:30 Emel Doğramacı 
BBY 314 TOPAKTAŞ 31 Mayıs 10:00 -11:00 B8 1K 102
BBY 318 ÇAKIN 2 Haziran 09:30 - 10:30 B8 1K 102 - 106
BBY 320 ÖNAL  8 Haziran 15:00 - 16:00 Emel Doğramacı 
       
IV. Sınıf      
BBY 402 YILMAZ 1 Haziran 15:00 - 16:00 Emel Doğramacı
BBY 404 KÜLCÜ 30 Mayıs 13:30 - 14:30 Emel Doğramacı
BBY 406 ÖNAL 7 Haziran 11:00 - 12:00 Emel Doğramacı
BBY 408 UÇAK 6 Haziran  15:00 - 16:00 Emel Doğramacı
BBY 410 ÜNAL 9 Haziran 11:00 - 12:00 B8 1K 104 
BBY 412 KÜLCÜ 3 Haziran 15:00 - 16:00 Emel Doğramacı
BBY 416 KURBANOĞLU 31 Mayıs  13:30 - 14:30 Emel Doğramacı
BBY 418 AL 2 Haziran 11:00 - 12:00 Emel Doğramacı
BBY 422 ÖNAL 8 Haziran 10:00 - 11:00 B8 1K 104
Genel Sınav Takvimi  I. Hafta II. Hafta
Pazartesi 30 Mayıs 6 Haziran
Salı 31 Mayıs 7 Haziran
Çarşamba 1 Haziran  8 Haziran
Perşembe 2 Haziran 9 Haziran
Cuma  3 Haziran  10 Haziran